TURNUS REHABILITACYJNY

Turnus rehabilitacyjny 23.06.-06.07.2012r.

     W dniach od 23 czerwca do 6 lipca 2012 roku odbył się pierwszy turnus rehabilitacyjno-szkoleniowy dla 80 osób niepełnosprawnych i ich opiekunów z terenu Powiatu Lubartowskiego w ramach projektu ,,Program aktywizacji społeczno-zawodowej beneficjentów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013, Priorytetu VII – Promocja Integracji Społecznej, Działania 7.1 – projekt systemowy w zakresie rozwoju i upowszechniania aktywnej integracji, Poddziałania 7.1.2 rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków  Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków PFRON. Turnus odbył się  w Sanatorium „Panorama Morska” w Jarosławcu.

     Uczestnicy byli podzieleni na trzy grupy. Nad współpracą z personelem i dyrekcją Ośrodka oraz nadzorem i kontrolą sprawnego i bezpiecznego przebiegu turnusu rehabilitacyjnego czuwało trzech kierowników grup:

  1. Pani Aneta Musińska – Kierownik Grupy I,
  2. Pani Magdalena Brygoła – Kierownik Grupy II,
  3. Pani Agnieszka Sztuk – Kierownik Grupy III.

     Beneficjenci uczestniczyli w zajęciach z zakresu treningu kompetencji i umiejętności społecznych oraz w zajęciach  indywidualnych i grupowych z zakresu aktywizacji zawodowej. Ponadto skorzystali z trzech zabiegów rehabilitacyjnych oraz z relaksujących zabiegów w SPA. Uczestnicy mieli także okazję skorzystać z bogatej oferty imprez integracyjnych oferowanej przez Ośrodek. W czasie wolnym mogli zażywać kąpieli w basenach z podgrzewaną wodą na terenie AQUA PARKU Ośrodka oraz z kąpieli morskich w Bałtyku.

     Na długo zapadną w pamięci chwile spędzone w miłej atmosferze w urokliwym Sanatorium „Panorama Morska” w Jarosławcu.

Galeria:

 

Informacja o wynikach przetargu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie informuje, że został rozstrzygnięty przetarg nieograniczony na zorganizowanie i przeprowadzenie 14 dniowych turnusów rehabilitacyjno-szkoleniowych dla osób niepełnosprawnych, oraz 14 dniowego wyjazdu terapeutyczno – szkoleniowego z zabiegami i wsparciem psychologicznym dla spokrewnionych i niespokrewnionych rodzin zastępczych wraz z umieszczonymi w nich dziećmi z terenu Powiatu Lubartowskiego, projektu systemowego pt. „Program aktywizacji społeczno-zawodowej beneficjentów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie” realizowanego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki EFS.

Wyniki postępowania przetargowego kliknij, aby zobaczyć dokument.

Ogłoszenie o przetargu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie w ramach projektu systemowego pt. „Program aktywizacji społeczno-zawodowej beneficjentów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie” realizowanego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki EFS ogłasza przetarg nieograniczony na zorganizowanie i przeprowadzenie 14 dniowych turnusów rehabilitacyjno-szkoleniowych dla osób niepełnosprawnych, oraz 14 dniowego wyjazdu terapeutyczno – szkoleniowego z zabiegami i wsparciem psychologicznym dla spokrewnionych i niespokrewnionych rodzin zastępczych wraz z umieszczonymi w nich dziećmi z terenu Powiatu Lubartowskiego.

Załączniki:

Ogłoszenie kliknij, aby pobrać dokument.

SIWZ z załącznikami kliknij, aby pobrać dokument.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Comments are closed.