Niedziela u Sanguszków 11.06.2017 r.

Biesiada u Sanguszków - plakatStarosta Lubartowski zaprasza na Powiatową Biesiadę Samorządową „Niedziela u Sanguszków” 11 czerwca 2017r. na dziedziniec pałacu Sanguszków w Lubartowie.

Program imprezy:
16.00 – Artystyczne prezentacje PMDK – dziecięce zespoły muzyczne i taneczne
17.10 – plenerowa etiuda „Noc świętojańska”
17.20 – potańcówka dla dzieci
18.00 – prezentacje zaproszonych gości z placówek powiatowych
18.40 – koncert Młodzieżowego Studia Piosenki PMDK
19.00 – rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o samorządzie terytorialnym
19.25 – koncert Okazjonalnej Męskiej Grupy Wokalnej „Chór-townia”
20.15 – Koncert akordeonowy Karola Kozaka
świętojańska potańcówka

Imprezy towarzyszące:
targi promocyjne placówek i instytucji powiatowych, jarmark rękodzieła artystycznego i ludowego, akcje plastyczne, kawiarenka pod chmurką, atrakcje dla dzieci – bańki, dmuchańce i inne.

Współpraca organizacyjna:
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie, Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie, Bursa Szkolna w Lubartowie, Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim, Zespół Szkół w Kocku, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Firleju, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Lubartowie, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kocku, Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Jadwinowie, Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych „PRO EDUCATIO” w Ostrowie Lubelskim, Dom Pomocy Społecznej w Ostrowie Lubelskim, HOBBY KLUB przy Bibliotece Publicznej w Lubartowie, Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych „LIBRA”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubartowie

Aktualności     Dodano: przez Agnieszka Sztuk

Comments are closed.