Kurs Komputerowy

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie w ramach realizacji projektu systemowego „Program aktywizacji społeczno-zawodowej beneficjentów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie” zorganizowało kurs komputerowy współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na podstawie przetargu Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie zleciło realizację kursu komputerowego firmie Warszawskie Centrum Kształcenia i konsultingu  „UNI-ANDRAGOS” z Białej Podlaski.

Uczestnicy kursu komputerowego podzieleni zostali pod względem posiadanej wiedzy na 3 grupy:

1 – o poziomie podstawowym oraz 2 – średnio-zaawansowanym.

Kurs komputerowy objął swoim działaniem 46 uczestników z terenu powiatu lubartowskiego, z których 11 osób to usamodzielniani wychowankowie z rodzin zastępczych bądź placówek opiekuńczo-wychowawczych, natomiast pozostali – 35 osób są to osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Uczestnicy kursu komputerowego otrzymali:

-        materiały promocyjne (teczka, notes, długopis, koszulka),

-        szkoleniowe,

-        na poziomie podstawowym książkę pt.: „ Podstawa obsługi komputera – pierwsza pomoc”, na poziomie średnio-zaawansowanym książkę pt.: „Komputer. Poradnik użytkownika”,

-        pen drive,

-        ubezpieczenie.

Mają zapewniony ciepły posiłek obiadowy złożony z dwóch dań oraz w przerwach kawę, herbatę i ciastka.

Po zakończeniu kursu i zaliczeniu egzaminu końcowego uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia oraz laptop wraz z oprogramowaniem.

Kurs odbywa się w Lubartowie przy ul. Wierzbowej 33.

Comments are closed.